Forum Duze Forum Strona Główna   Duze Forum
Witaj Na Dużym Forum

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Post NBA: niesamowity Nowitzki, Nuggets ponownie lepsi od Blazers - Wysłany: Wto 16:45, 16 Sty 2007
kamil
Użytkownik

Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 62

Skąd: Kraków

Dirk Nowitzki zagrał świetny mecz i poprowadził Dallas Mavericks do zwycięstwa nad Toronto Raptors 97:96 (22:32, 26:27, 23:18, 26:19).
Nowitzki zdobył w tym spotkaniu 38 punktów, miał 11 zbiórek i pięć asyst. Jednak zwycięstwo gościom dał rzut Josha Howarda na 0,9 sekundy przed końcem meczu. W ostatniej chwili rzutu za 3 punkty próbował jeszcze Anthony Parker, jednak nie udało mu się trafić i Mavericks wygrali 17. z 18. ostatnio rozegranych spotkań.

W innym spotkaniu Denver Nuggets pokonali na wyjeździe Portland Trail Blazers 109:93 (31:19, 18:37, 41:17, 19:20). Najlepszym zawodnikiem spotkania był Allen Iverson (32 punkty i 9 asyst), jednak bohaterem spotkania został Steve Blake, który rozgrywał swój drugi mecz w barwach Nuggets. Przeciwko swojej byłej drużynie Blake zdobył 25 punktów, co jest jego najlepszym osiągnięciem w karierze.
Czytaj dalej REKLAMADzięki temu zwycięstwu koszykarze z Denver przerwali passę dwóch porażek z rzędu. 41 punktów zdobytych przez gości w trzeciej kwarcie to nowy rekord klubu.

Gospodarzom z Portland nie wiedzie się w spotkaniach z Nuggets. W tej rywalizacji przegrali ósme spotkanie z rzędu i 12. z ostatnich 13. spotkań pomiędzy tymi drużynami.

Forum Duze Forum Strona Główna -> Sport -> NBA: niesamowity Nowitzki, Nuggets ponownie lepsi od Blazers Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)