Forum Duze Forum Strona Główna   Duze Forum
Witaj Na Dużym Forum

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Post NBA: Arenas wyrównał rekord Jordana, kolejny świetny mecz Su - Wysłany: Wto 16:43, 16 Sty 2007
kamil
Użytkownik

Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 62

Skąd: Kraków

Washington Wizards pokonali w Verizon Center Utah Jazz 114:111 (27:31, 21:27, 34:20, 32:33) a Gilbert Arenas był zdecydowanie najlepszym graczem tego spotkania.
Arenas zdobył w tym spotkaniu 51 punktów, co pozwoliło mu na wyrównanie rekordu hali, w której taki sam wynik osiągnął Michael Jordan w meczu przeciwko Charlotte Hornets 29 grudnia 2001 roku. Świetna postawa Arenasa w ostatniej kwarcie, w której trzykrotnie trafił za 3 punkty i również trzykrotnie skutecznie wykonywał rzuty osobiste, pozwoliła gospodarzom na odniesienie zwycięstwa nad Jazz.

Arenas po raz siódmy w tym sezonie przekroczył granicę czterdziestu punktów.
Czytaj dalej REKLAMAW innym spotkaniu Steve Nash i Amare Stoudemire poprowadzili Phoenix Suns do zwycięstwa nad Memphis Grizzlies 137:122 (32:35, 44:37, 34:24, 27:26). Stoudemire zdobył 42 punkty, co jest jego najlepszym wynikiem w tym sezonie. Goście nie dali żadnych szans gospodarzom - tylko pierwsza kwarta była wyrównana, później "Słońca" (drużyna zdobywająca najwięcej punktów w lidze w tym sezonie) spokojnie kontrolowały grę.

Los Angeles Lakers pokonali po dogrywce Miami Heat 124:118 (33:29, 28:30, 27:28, 22:23, 14:Cool. Kobe Bryant zdobył w tym meczu 25 punktów i zaliczył 8 asyst - najważniejsze jednak, że 6 punktów zdobył w dogrywce. Mecz był niesamowicie wyrównany do samego końca, dopiero w dogrywce gospodarze osiągnęli przewagę, rewanżując się za grudniową porażkę w Miami (85:101). Według jednego z asystentów Pata Rileya na środowy mecz z Indiana Pacers do składu Heat powinien powrócić kontuzjowany Shaquille O'Neal.

Forum Duze Forum Strona Główna -> Sport -> NBA: Arenas wyrównał rekord Jordana, kolejny świetny mecz Su Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)