Forum Duze Forum Strona Główna   Duze Forum
Witaj Na Dużym Forum

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
  Post LM siatkarek: piąta porażka mistrzyń Polski, awans Winiar - Wysłany: Śro 11:53, 17 Sty 2007
maciekk

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 97

Skąd: Z Daleka

W meczu szóstej kolejki grupy A Ligi Mistrzyń siatkarek Muszynianka Fakro-Muszyna przegrała u siebie z RC Cannes i odpadła z rywalizacji. Do dalszej fazy awansowały Winiary Kalisz po wyjazdowej wygranej 3:0 z Mladostią Zagrzeb.
Gdy w pierwszym secie było 17:21, wydawało się, że przyjezdne bez problemów wygrają tę odsłonę. Jednak siatkarki z Muszyny poderwały się jeszcze do walki i doprowadziły do remisu 22:22. Gdy było 23:23 na parkiet na zagrywkę weszła Maja Soja, ale uderzyła za silnie. Po chwili set się zakończył gdyż Francuzki zablokowały atak Anny Rybaczewskiej. RC Cannes w tej odsłonie zdobył aż 10 punktów po błędach własnych Muszynianki-Fakro.

W drugim secie przy stanie 8:13 trener Muszynianki-Fakro poprosił o czas: "Wy musicie wierzyć i chcieć. Bez wiary wy nic nie zrobicie" - powiedział Bogdan Serwiński do swoich zawodniczek.

Forum Duze Forum Strona Główna -> Sport -> LM siatkarek: piąta porażka mistrzyń Polski, awans Winiar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)